Odwiedź nasz drugi sklep Złote i srebrne monety inwestycyjne
Czego szukasz?

1 oz Ag - Cyberpunk – The Punk Universe - 2023

Nominał 1 $
Kraj pochodzenia Niue
Rok wydania 2023
Próba 999,9 Ag
Masa 1 oz
Średnica   38,61
Stan zachowania Menniczy
Nakład 10 000
Klasa BU
Certyfikat Tak
Opakowanie kapsel
Folder emisyjny Nie
Kod produktu:
Ean:
Dostępność: wybierz wariant
Wybierz wariant:
1 szt. 165.00 158.65
165.00
10 szt 1640.00 1576.92
164.00
20 szt 3260.00 3134.62
163.00
Produkt dostępny w przedsprzedaży, wysyłka: 30.11.2023
Najniższa cena z 30 dni:
Ilość
Zapytaj o produkt
Opis produktu

Awers: ukazuje wieżowce oraz herb Niue wraz z nominałem.
Rewers: ukazuje postać człowieka na tle miasta przyszłości.

The Punk Universe - to srebrna moneta z serii The Punk Universe, która nawiązuje do tematyki science fiction skupiającej się wokół negatywnych skutków postępu technologicznego. Moneta posiada gwarancję Niue, co do jego legalności, czystości kruszcu oraz pochodzenia metalu, a także jest pełnoprawnym środkiem płatniczym na terenie kraju emitenta.

Ważne informacje

W przypadku zakupu produktu w kategorii monety bulionowe stan menniczy oznacza również monety z delikatnymi niedoskonałościami (drobne zarysowania, przebarwienia, mikrorysy obicia rantów czy milk spoty, które mogą powstać na etapie produkcji). Proces realizacji zamówienia sklep rozpoczyna po zaksięgowaniu płatności.

Monety wysyłamy w kapslach ochronnych, w przypadku zakupu większej ilości monety będą wysyłane w oryginalnych opakowaniach producenta (tuby).

Płatność - cena produktu podlega wahaniom kursowym na rynkach finansowych, dlatego na wpłatę czekamy maksymalnie 2 dni robocze (zaksięgowanie płatności na naszym rachunku bankowym). Po tym terminie zamówienie może zostać anulowane lub cena może ulec zmianie.