Odwiedź nasz drugi sklep Złote i srebrne monety inwestycyjne
Czego szukasz?

1 oz Ag - Koala - 2023 rok

Nominał 1 dolar australijski (AUD)
Kraj pochodzenia Australia
Rok wydania 2023
Próba 999,9 Ag
Masa 1 oz
Średnica   40,90
Producent Perth Mint
Stan zachowania Menniczy
Nakład 300 000
Klasa BU
Certyfikat Nie
Opakowanie kapsel
Kod produktu: 23027DAAX
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
Taniej o 1 %
124.50zł
123.50
Najniższa cena z 30 dni: 124.50
Ilość
Zapytaj o produkt
Opis produktu

Awers: Wizerunek Królowej Elżbiety II 
Rewers: Koala wspinający się na drzewo z młodym na plecach

Moneta stanowi siedemnaste wydanie jednej z najpopularniejszej bulionowej serii, Australian Koala. Wybita z 1 uncji srebra w próbie Ag.9999 przedstawia najbardziej ukochanego australijskiego torbacza.

Kluczowe cechy:

  • 99,99% czystego srebra
  • Australijski prawny środek płatniczy
  • Zabezpieczenie grawerowane mikrolaserowo
  • Zawiera awers upamiętniający królową Elżbietę II
  • Limitowana seria produkcyjna 300 000 szt.


Projekt Koala wznosi się na nowe wyżyny
Oprócz godnej zaufania wagi i czystości, produkowane od 2007 roku srebrne monety bulionowe Australian Koala ze względu na mieniający się corocznie projekt są szczególnie polecane kolekcjonerom. W 2023 roku projekt osiąga nowy punkt kulminacyjny dzięki urzekającemu portretowi życia rodzinnego zwierzęcia wysoko w koronie drzewa gumowego.

Projekt australijskiej koali z 2023 r
Australijska moneta Koala przedstawia koalę wspinającą się na drzewo z młodym, który dla bezpieczeństwa czepia się jej pleców. Oprócz napisu „KOALA” i znaku „P” mennicy The Perth Mint, rewers monety zawiera wagę, próbę i rok wybicia monety.

Pamiątkowy projekt awersu
Moneta, wyemitowana jako prawny środek płatniczy na mocy australijskiej ustawy o walucie z 1965 r., nosi pamiątkowy awers królowej Elżbiety II z inicjałami Jody Clark uzupełnioną datami panowania Jej Królewskiej Mości – „1952 – 2022”.

Zabezpieczenie grawerowane mikrolaserowo
Dla dodatkowego bezpieczeństwa moneta zawiera funkcję uwierzytelnienia w postaci litery wygrawerowanej mikro-laserem. Wykrywalny pod szkłem powiększającym znak, został zaprojektowany tak, aby znacznie utrudnić podrobienie monety.

Film

 

Ważne informacje

W przypadku zakupu produktu w kategorii monety bulionowe stan menniczy oznacza również monety z delikatnymi niedoskonałościami (drobne zarysowania, przebarwienia, mikrorysy obicia rantów czy milk spoty, które mogą powstać na etapie produkcji). Proces realizacji zamówienia sklep rozpoczyna po zaksięgowaniu płatności.

Monety wysyłamy w kapslach ochronnych, w przypadku zakupu większej ilości monety będą wysyłane w oryginalnych opakowaniach producenta (tuby).

Płatność - cena produktu podlega wahaniom kursowym na rynkach finansowych, dlatego na wpłatę czekamy maksymalnie 2 dni robocze (zaksięgowanie płatności na naszym rachunku bankowym). Po tym terminie zamówienie może zostać anulowane lub cena może ulec zmianie.

Nasi klienci wybrali także