Odwiedź nasz drugi sklep Złote i srebrne monety inwestycyjne
Czego szukasz?

1 oz Ag - Lunar III - Rok Myszy 2020 KOLOR - NGC MS70

Nominał 1 dolar australijski (AUD)
Kraj pochodzenia Australia
Rok wydania 2020
Próba 999,9 Ag
Masa 1 oz
Średnica   39
Producent Perth Mint
Stan zachowania NGC MS70
Klasa BU
Certyfikat Nie
Opakowanie kapsel
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
499.00
Ilość
Zapytaj o produkt
Opis produktu

Awers: Wizerunek królowej Elżbiety II
Rewers: Dwie myszy zjadające łodygę i kolby kukurydzy 

Pierwsza moneta z nowej serii kolekcji księżycowej  Lunar Series III z projektem Roku Myszy 2020 wyemitowane przez mennicę The Perth Mint. 

Kluczowe cechy:

  • Pierwsza moneta wydana w nowej kolekcji Lunar Series III
  • Zawiera 1 uncję trojańskiego czystego srebra próby 9999 w stanie BU
  • Nosi wartość nominalną 1 USD (AUD) wspieraną przez rząd federalny Australii.
  • Na awersie monety znajduje się królowa Elżbieta II.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej serii Lunar Series II, monety z programu Lunar Series III mają do zaoferowania dwie różne wersje każdego projektu. Projekt srebrnej monety Rok Myszy różni się od projektu złotej monety bulionowej i zupełnie nowej platynowej monety bulionowej z tej serii.

Na awersie 1 uncji Australian Lunar Mouse Coins znajduje się wizerunek królowej Elżbiety II projektu Jody Clark. Portret przedstawia królową z prawego profilu i jest pierwszym od 1966 roku, na którym widać jej dekolt i ramiona.

Rewers australijskiej monety Rok Myszy 2020 zdobi projekt  autorstwa Ing Ing Jong przedstawiający dwie myszy buszujące na łodydze i kolbach kukurydzy. Po tej stronie monety znajduje się mikrograwerowane zabezpieczenie, które składa się z litery widocznej tylko w powiększeniu.

Zdjęcie przykładowe, monet z innym numerem slabu.

Ważne informacje

W przypadku zakupu produktu w kategorii monety bulionowe stan menniczy oznacza również monety z delikatnymi niedoskonałościami (drobne zarysowania, przebarwienia, mikrorysy obicia rantów czy milk spoty, które mogą powstać na etapie produkcji). Proces realizacji zamówienia sklep rozpoczyna po zaksięgowaniu płatności.

Monety wysyłamy w kapslach ochronnych, w przypadku zakupu większej ilości monety będą wysyłane w oryginalnych opakowaniach producenta (tuby).

Płatność - cena produktu podlega wahaniom kursowym na rynkach finansowych, dlatego na wpłatę czekamy maksymalnie 2 dni robocze (zaksięgowanie płatności na naszym rachunku bankowym). Po tym terminie zamówienie może zostać anulowane lub cena może ulec zmianie.