Odwiedź nasz drugi sklep Złote i srebrne monety inwestycyjne
Czego szukasz?

1/2 oz Ag - Australia Lunar - Rok Myszy 2020 - kolor - NGC MS70

Nominał 0,50 dolara australijskego (AUD)
Kraj pochodzenia Australia
Rok wydania 2020
Próba 999,9 Ag
Masa 1/2 oz
Średnica   32,60
Producent Perth Mint
Stan zachowania NGC MS70
Nakład 25 000
Klasa BU
Certyfikat Nie
Opakowanie kapsel
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
249.00
Ilość
Zapytaj o produkt
Opis produktu

Awers: Wizerunek królowej Elżbiety II

Rewers: Dwie myszy zjadające łodygę i kolby kukurydzy (kolor)

Kluczowe cechy:

  • Rok Myszy 2020 – Seria Księżycowa III (Lunar III)
  • 1/2 uncji srebra - stan menniczy - w kolorze
  • Moneta bulionowa
  • 99,99% Srebro
  • Kolorowy projekt monety
  • Nakład maks. 25 000 sztuk 

Nowa australijska seria Lunar III mennicy The Perth Mint rozpoczęła się w 2020 roku „Rokiem myszy”. Pierwszym zwierzęciem w chińskim kalendarzu zodiaku jest mysz, którą honoruje i celebruje ta moneta. Pierwsze monety  12-letniej serii Lunar III prezentują małe gryzonie badajce otoczenie. Dzięki wielkiej wyobraźni i przenikliwej intuicji myszy polegają na swoich bystrych umysłach, aby zapamiętywać miejsca, ścieżki, przeszkody, miejsca żerowania i inne rzeczy. Kolorowy motyw srebrnej monety o czystości 99,99% przedstawia dwie myszy jedzące świeżą kolbę kukurydzy. W projekcie uwzględniono również chiński znak „mysz”, napis „MOUSE 2020” oraz znak mennicy „P” The Perth Mint. O osobach urodzonych pod znakiem chińskiej myszy księżycowej (w latach 2020, 2008, 1996, 1984, 1972 - co 12 lat)  mówi się, że są inteligentni, zaradni, elastyczni i życzliwi. Ich motto brzmi „wszystko albo nic”, a ich umysł jest ostry jak brzytwa. 

Zdjęcie przykładowe, monet z innym numerem slabu.

Ważne informacje

W przypadku zakupu produktu w kategorii monety bulionowe stan menniczy oznacza również monety z delikatnymi niedoskonałościami (drobne zarysowania, przebarwienia, mikrorysy obicia rantów czy milk spoty, które mogą powstać na etapie produkcji). Proces realizacji zamówienia sklep rozpoczyna po zaksięgowaniu płatności.

Monety wysyłamy w kapslach ochronnych, w przypadku zakupu większej ilości monety będą wysyłane w oryginalnych opakowaniach producenta (tuby).

Płatność - cena produktu podlega wahaniom kursowym na rynkach finansowych, dlatego na wpłatę czekamy maksymalnie 2 dni robocze (zaksięgowanie płatności na naszym rachunku bankowym). Po tym terminie zamówienie może zostać anulowane lub cena może ulec zmianie.