Odwiedź nasz drugi sklep Złote i srebrne monety inwestycyjne
Czego szukasz?

10 euro Rycerze Maltańscy 2 oz 2023

Nominał 10 euro
Kraj pochodzenia Malta
Rok wydania 2023
Próba 999,9 Ag
Masa 2 oz
Średnica   45,00
Producent Germania Mint
Stan zachowania menniczy
Nakład 999
Klasa BU
Certyfikat Tak
Opakowanie Kapsel, Acrylic glass display, Qureco
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
1 349.00
Ilość
Zapytaj o produkt
Opis produktu

Awers: Rycerze Maltańscy i zabudowa obronna

Rewers: Herb Banku Centralnego Malty

2023 Malta Knights of the Past 10 Euro 2 oz Silver BU jest trzecią i ostatnią monetą z serii współtworzonej z Bankiem Centralnym Malty. Germania Mint ukazuje tradycję i historię Zakonu Maltańskiego w nowoczesnym ujęciu.

Awers monety pokazuje rycerzy maltańskich, za którymi widać wieżę strażniczą z Valetty, a także główną kwaterę Zakonu podczas oblężenia wyspy – Fort Saint Angelo w Birgu. Na rewersie znajduje się herb Banku Centralnego Malty na tarczy trzymanej przez maltańskiego rycerza.

 

Opakowanie: Kapsel, Certyfikat, Acrylic glass display, Qureco

Ważne informacje

W przypadku zakupu produktu w kategorii monety bulionowe stan menniczy oznacza również monety z delikatnymi niedoskonałościami (drobne zarysowania, przebarwienia, mikrorysy obicia rantów czy milk spoty, które mogą powstać na etapie produkcji). Proces realizacji zamówienia sklep rozpoczyna po zaksięgowaniu płatności.

Monety wysyłamy w kapslach ochronnych, w przypadku zakupu większej ilości monety będą wysyłane w oryginalnych opakowaniach producenta (tuby).

Płatność - cena produktu podlega wahaniom kursowym na rynkach finansowych, dlatego na wpłatę czekamy maksymalnie 2 dni robocze (zaksięgowanie płatności na naszym rachunku bankowym). Po tym terminie zamówienie może zostać anulowane lub cena może ulec zmianie.