Odwiedź nasz drugi sklep Złote i srebrne monety inwestycyjne
Czego szukasz?

2 oz Ag - Bestie Słowiańskie - Rusałka 2022 - NGC MS70

Nominał 1000 Franc
Rok wydania 2022
Próba 999,9 Ag
Masa 2 oz
Średnica   38,61
Stan zachowania NGC MS70
Nakład 10 000
Klasa BU
Certyfikat Nie
Opakowanie Slab
Folder emisyjny Nie
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
579.00
Ilość
Zapytaj o produkt
Opis produktu

Awersherb Republiki Kamerunu
Rewers: wizerunek słowiańskiej Rusałki

Srebrna moneta z wizerunkiem Rusałki o wadze 2 uncji trojańskich, średnicy 38,61 mm oraz próbie srebra 999.9 to pierwsza moneta z serii Słowiańskie bestie. Moneta posiada gwarancję rządu Republiki Kamerunu, co do jego legalności, czystości kruszcu oraz pochodzenia metalu, a także jest pełnoprawnym środkiem płatniczym na terenie kraju emitenta.

Ważne informacje

W przypadku zakupu produktu w kategorii monety bulionowe stan menniczy oznacza również monety z delikatnymi niedoskonałościami (drobne zarysowania, przebarwienia, mikrorysy obicia rantów czy milk spoty, które mogą powstać na etapie produkcji). Proces realizacji zamówienia sklep rozpoczyna po zaksięgowaniu płatności.

Monety wysyłamy w kapslach ochronnych, w przypadku zakupu większej ilości monety będą wysyłane w oryginalnych opakowaniach producenta (tuby).

Płatność - cena produktu podlega wahaniom kursowym na rynkach finansowych, dlatego na wpłatę czekamy maksymalnie 2 dni robocze (zaksięgowanie płatności na naszym rachunku bankowym). Po tym terminie zamówienie może zostać anulowane lub cena może ulec zmianie.