Odwiedź nasz drugi sklep Złote i srebrne monety inwestycyjne
Czego szukasz?

2 oz - Tudor Beasts - Yale of Beaufort 2023

Nominał 5 funtów
Rok wydania 2023
Próba 999,9 Ag
Masa 2 oz
Średnica   38,61
Stan zachowania Menniczy
Klasa BU
Certyfikat Nie
Opakowanie kapsel
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
265.00
Ilość
Zapytaj o produkt
Opis produktu

Awers: Wizerunek Królowej Elżbiety II
Rewers: Jedna z dziesięciu heraldycznych Królewskich Bestii - Yale of Beaufort

Kolekcja The Royal Tudor Beasts to nowoczesna inwestycja inspirowana królewskim dziedzictwem, upamiętniająca dziesięć kamiennych posągów, które otaczają most Fosy w pałacu Hampton Court. Te rzeźby zostały stworzone, aby upamiętnić małżeństwo Henryka VIII z Jane Seymour i przedstawiać potęgę dynastii Tudorów. Kolekcja rozpoczęła się od monety The Lion of England, moneta przedstawiająca Yale of Beaufort jest drugą z serii The Royal Tudor Beasts.

David Lawrence uchwycił heraldyczny Yale of Beaufort na rewersie monety z teksturą tła animacji powierzchni kolczugi, która zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Na awersie monety znajduje się piąty ostateczny portret monetarny Królowej autorstwa Jody Clark.

Moneta ta, wykonana z czystego srebra próby 999,9 do standardu bulionowego, jest również dostępna w wersji srebrnej o masie 10 uncji, a także w edycjach z czystego złota i platyny.

Kluczowe cechy:

  • Zawiera dwie uncje czystego srebra próby 999,9
  • Wybity zgodnie ze standardem kruszców The Royal Mint
  • Projekt Davida Lawrence'a jest inspirowany rzeźbami Royal Beast w Pałacu Hampton Court
  • Tekstura tła animacji powierzchni kolczugi zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo
  • Pakowane w kapsle ochronne (bezpośrednio z tuby)
Ważne informacje

W przypadku zakupu produktu w kategorii monety bulionowe stan menniczy oznacza również monety z delikatnymi niedoskonałościami (drobne zarysowania, przebarwienia, mikrorysy obicia rantów czy milk spoty, które mogą powstać na etapie produkcji). Proces realizacji zamówienia sklep rozpoczyna po zaksięgowaniu płatności.

Monety wysyłamy w kapslach ochronnych, w przypadku zakupu większej ilości monety będą wysyłane w oryginalnych opakowaniach producenta (tuby).

Płatność - cena produktu podlega wahaniom kursowym na rynkach finansowych, dlatego na wpłatę czekamy maksymalnie 2 dni robocze (zaksięgowanie płatności na naszym rachunku bankowym). Po tym terminie zamówienie może zostać anulowane lub cena może ulec zmianie.