Odwiedź nasz drugi sklep Złote i srebrne monety inwestycyjne
Czego szukasz?

10 euro Knights of the Past 2 oz 2022

Nominał 10 euro
Kraj pochodzenia Malta
Rok wydania 2022
Próba 999,9 Ag
Masa 2 oz
Średnica   45,00
Producent Germania Mint
Stan zachowania menniczy
Nakład 999
Klasa BU
Certyfikat Tak
Opakowanie Kapsel, Acrylic glass display, Qureco
Dostępność: Wysyłka do 3 dni
Taniej o -21 %
1419.00zł
1718.00
Najniższa cena z 30 dni: 1419.00
Zapytaj o produkt
Opis produktu

Awers: Rycerze Maltańscy i żołnierz osmański
Rewers: Herb Banku Centralnego Malty

2022 Malta Knights of the Past 10 Euro 2 oz Silver BU HR to druga moneta okolicznościowa stworzona dzięki ścisłej współpracy Banku Centralnego Malty i Germania Mint. Seria unikalnych monet bulionowych w nowoczesny sposób nawiązuje do tradycji Zakonu Maltańskiego i jego losów w dziejach Europy.

Awers drugiej monety z serii przedstawia Rycerzy Maltańskich w konfrontacji z najeźdźcą, podczas Wielkiego Oblężenia Malty w 1565 roku – najważniejszej bitwy w historii wyspy i jednej z kluczowych w dziejach Europy. Rewers monety, podobnie jak w 2021 roku, przedstawia herb Banku Centralnego Malty na tarczy trzymanej przez maltańskiego rycerza.

 

Opakowanie: Kapsel, Certyfikat, Acrylic glass display, Qureco

Ważne informacje

W przypadku zakupu produktu w kategorii monety bulionowe stan menniczy oznacza również monety z delikatnymi niedoskonałościami (drobne zarysowania, przebarwienia, mikrorysy obicia rantów czy milk spoty, które mogą powstać na etapie produkcji). Proces realizacji zamówienia sklep rozpoczyna po zaksięgowaniu płatności.

Monety wysyłamy w kapslach ochronnych, w przypadku zakupu większej ilości monety będą wysyłane w oryginalnych opakowaniach producenta (tuby).

Płatność - cena produktu podlega wahaniom kursowym na rynkach finansowych, dlatego na wpłatę czekamy maksymalnie 2 dni robocze (zaksięgowanie płatności na naszym rachunku bankowym). Po tym terminie zamówienie może zostać anulowane lub cena może ulec zmianie.