Odwiedź nasz drugi sklep Złote i srebrne monety inwestycyjne
Czego szukasz?

5 euro Knights of the Past 1 oz 2023

Nominał 5 euro
Kraj pochodzenia Malta
Rok wydania 2023
Próba 999,9 Ag
Masa 1 oz
Średnica   38,61
Producent Germania Mint
Stan zachowania menniczy
Nakład 15 000
Klasa BU
Certyfikat Tak
Opakowanie kapsel, blisterpack
244.99
Ilość
Zapytaj o produkt
Opis produktu

Awers: Rycerz Maltański na koniu i zabudowa obronna

Rewers: Herb Banku Centralnego Malty

2023 Malta Knights of the Past 5 Euro 1 oz Silver BU to trzecia i ostatnia moneta z serii współtworzonej z Bankiem Centralnym Malty. Emitując tę serię, Germania Mint w nowoczesny sposób nawiązuje do tradycji i historii Zakonu Maltańskiego.

Na awersie monety znajduje się rycerz w ozdobnej zbroi, stojący na straży wolności i jedności Europy. Za nim widnieje wieża strażnicza z Valetty, a także Fort Saint Angelo w Birgu, który był główną kwaterą Zakonu podczas Wielkiego Oblężenia Malty. Rewers monety to ponownie herb Banku Centralnego Malty na tarczy trzymanej przez maltańskiego rycerza.

Nakład monety, sprzedawanej z Certyfikatem Autentyczności i blisterpackiem, wynosi 15 000 sztuk.

Ważne informacje

W przypadku zakupu produktu w kategorii monety bulionowe stan menniczy oznacza również monety z delikatnymi niedoskonałościami (drobne zarysowania, przebarwienia, mikrorysy obicia rantów czy milk spoty, które mogą powstać na etapie produkcji). Proces realizacji zamówienia sklep rozpoczyna po zaksięgowaniu płatności.

Monety wysyłamy w kapslach ochronnych, w przypadku zakupu większej ilości monety będą wysyłane w oryginalnych opakowaniach producenta (tuby).

Płatność - cena produktu podlega wahaniom kursowym na rynkach finansowych, dlatego na wpłatę czekamy maksymalnie 2 dni robocze (zaksięgowanie płatności na naszym rachunku bankowym). Po tym terminie zamówienie może zostać anulowane lub cena może ulec zmianie.

Nasi klienci wybrali także
1 dolar australijski (AUD) 2023 1 oz BU